Apie kliniką

UAB „Žavesys“ odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigos licencija Nr.1248. Teisė verstis asmens sveikatos priežiūros veikla ir teikti odontologijos, dantų techniko, gydytojo odontologo padėjėjo ir/ar burnos priežiūros paslaugas.

Kontaktai:
Tel.: + (370) 46 341205
Mob.: + (370) 685 13215
registratura@klinikazavesys.lt

Darbo laikas:
Pr | Pn 9:00 – 20:00 val.
Št | Sk 10:00 – 14:00 val.

Klinika „Žavesys“ - Odontologija ir dantų gydymas

Klinikoje „Žavesys“ dirbantys gydytojai-odontologai – tai kvalifikuoti ir patyrę specialistai, kurių kompetenciją įrodo Lietuvos Respublikos odontologų rūmų suteiktos licencijos.
Kiekvienas mūsų klinikos gydytojas dirba su asistentu, taip užtikrinama sklandi procedūra ir maksimalus paciento komfortas.
Atliekant sudėtingesnes procedūras – protezavimą, odontologas Klaipėdoje visada konsultuojasi su kartu dirbančiais dantų technikais, kad pacientas būtų kuo išsamiau supažindintas su taikomais gydymo metodais, jo eiga, galima rizika bei rezultatais, taip pat esama būkle ir optimaliais jos gerinimo būdais.
Klinikos „Žavesys“ pacientai – tai savo gydytoju pasitikintys ir atsakymų į visus rūpimus klausimus sulaukiantys pacientai.
Pasitikėjimas tarp paciento ir gydytojo yra būtinas sėkmingam gydymui, todėl ne tik teikiame dantų gydymo paslaugas, bet ir patariame pacientams, kaip derėtų rūpintis dantimis bei protezais, kokį gydymą ar procedūras numatoma atlikti ateityje.
Siekdami geriausių rezultatų, mūsų klinikoje dirbantys gydytojai-odontologai nuolat rūpinasi savo profesinių žinių tobulinimu, įgūdžių gerinimu, todėl dalyvauja įvairiuose seminaruose ir konferencijose, lankosi paskaitose ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienio šalyse. Dirbame atsakingą darbą, todėl toks yra ir mūsų požiūris į jį.
Gydymo paslaugos klinikoje „Žavesys“ teikiamos 7 dienas per savaitę.

Atsiskaitymo sąlygos

Už klinikoje „Žavesys“ suteiktas paslaugas atsiskaityti galima grynaisiais arba mokėjimo kortele (aptarnaujamos visos populiariausios kortelės).

Taip pat esame sudarę sutartis su draudimo kompanijomis. Paslaugos teikiamos pacientams, turintiems šio draudimo knygeles ar korteles:

  • AB “Lietuvos draudimas”
  • „ERGO Life Insurance” SE;
  • AAS „Gjensidige Baltic”, Lietuvos filialas;
  • „COMPENSA Life Vienna Insurance Group” SE, Lietuvos filialas;
  • ADB „Gjensidige”.
  • AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

Sutartį esame sudarę ir su Valstybinėmis ligonių kasomis, todėl atliekame:

  • valstybės kompensuojamą protezavimą;
  • valstybės kompensuojamą vaikų dantų dengimą silantais

Gydymo ir protezavimo išlaidos gali būti padengiamos išsimokėtinai, naudojantis: UAB „SB lizingu“ arba GF Medlizingu.

Teikiame valstybės kompensuojamas protezavimo paslaugas, sutartį esame sudarę ir su Valstybinėmis ligonių kasomis.

Klinikos kainoraštyje nurodytos orientacinės kainos. Tikslias kainas aptarsite su gydančiu gydytoju.