Dantų plombavimas

Estetinis plombavimas Klaipėdoje suteikia galimybę atkurti dantų funkciją bei turėti gražią šypseną. Ši procedūra leidžia koreguoti tiek menkus, tiek didelius trūkumus. Dantys plombuojami kai siekiama suteikti patrauklsnę formą nusidevėjusiems ar nevisavertiškai išsivysčiusiems dantims.

Vieno apsilankymo metu pas estetinio plombavimo specialistą galima atkurti 4-6 dantis, todėl rezultatas matomas jau po pirmo apsilankymo.

Estetinis plombavimas pasižymi dviem didžiuliais privalumais. Pirmiausia – tai visiškai neskausminga procedūra, nesukelianti pacientui jokių neigiamų pojūčių. Taip taip tai labai efektyvi procedūra. Vieno apsilankymo odontologijos klinikoje metu gali būti sutvarkyta net iki šešių dantų, taigi kur kas geresne dantų būklę galėsite džiaugtis vos išėję iš gydytojo kabineto.

Dar vienas šios procedūros privalumas – saugumas. Atliekant estetinį plombavimą šalinami tik prastai atrodantys, pažeisti dantų audiniai, o estetinės išvaizdos dar nepraradę kietieji audiniai – visiškai nepažeidžiami. Procedūros metu naudojamos tik itin aukštos kokybės medžiagos, kurios struktūra ir išvaizda yra labai artimos natūraliai dantų struktūrai. Todėl atlikus estetinį plombavimą beveik neįmanoma pastebėti, kad dantis buvo restauruotas. Šios medžiagos yra atsparios ir tvirtos, jų beveik neveikia dirgikliai ar neigiamas kramtymo poveikis. Dėl šių priežasčių atkuriamas ne tik estetinis dantų vaizdas, tačiau ir jų funkcionalumas.
Estetinis plombavimas Klaipėda ar koks kitas miestas tai būtų gali būti atliekamas tiek priekiniams dantims, tiek ir krūminiams, todėl po šios procedūros pacientai gali plačiai šypsotis ir džiaugtis nepriekaištinga visų dantų būkle. Žinoma, galutinis rezultatas priklauso nuo darbą atlikusio gydytojo. Jei estetinis plombavimas buvo atliktas profesionaliai (ši procedūra reikalauja ypatingo kruopštumo ir dažnai yra lyginama net su juvelyro darbu), audiniai buvo atkurti tinkamai juos sluoksniuojant, restauruotas dantis atrodys išties puikiai, o rezultatas bus matomas ne vienerius metus.
Prieš atliekant estetinio plombavimo procedūrą rekomenduojama apsilankyti pas burnos higienos priežiūros specialistą, kuris atliktų profilaktinę burnos higieną. Tokiu būdu bus pasiekti dar geresni rezultatai. Taip pat reikėtų pagalvoti, ar artimiausiu metu neplanuojate balinti dantų. Jei taip, ši procedūra taip pat turėtų būti atliekama prieš plombavimą. Antraip dantys nepabals tolygiai, mat medžiagos, naudojamos estetinio plombavimo metu, balinimui yra atsparios ir išlaiko pradinę spalvą. Estetinis plombavimas Klaipeda, klinika „Žavesys” – tai rūpestis ne tik Jūsų šypsena, tačiau ir geresne dantų būkle. Ši procedūra gali pakeisti net gydymą kabėmis ar protezavimą (jei nelygumai ir pažeidimai nėra sunkūs).