Estetinis dantų plombavimas

Estetinis plombavimas Klaipėdoje suteikia galimybę atkurti dantų funkciją bei turėti gražią šypseną. Ši procedūra leidžia koreguoti tiek menkus, tiek didelius trūkumus. Dantys plombuojami kai siekiama suteikti patrauklsnę formą nusidevėjusiems ar nevisavertiškai išsivysčiusiems dantims.

Vieno apsilankymo metu pas estetinio plombavimo specialistą galima atkurti 4-6 dantis, todėl rezultatas matomas jau po pirmo apsilankymo.

Mūsų klinikoje estetinis dantų plombavimas atliekamas jau 16 metų.

Estetinio plombavimo procedūros eiga

Procedūros metu pašalinami tik pažeisti, gadinantys estetinį vaizdą audiniai. Tuomet tiksliai sluoksnis po sluoksnio atkartojami nesantys danties audinai, artimi natūraliai danties anatomijai. Estetiniam plombavimui naudojamos plombos, kurių spalvų ir atspalvių gausa leidžia pasiekti idealų plombos pritaikymą prie natūralios danties spalvos. Kad sukurti natūralią ir gražią danties išvaizdą – tobulinama danties forma, dydis, skaidrumas.

Estetinis plombavimas pasižymi dviem didžiuliais privalumais. Pirmiausia – tai visiškai neskausminga procedūra, nesukelianti pacientui jokių neigiamų pojūčių. Taip taip tai labai efektyvi procedūra. Vieno apsilankymo odontologijos klinikoje metu gali būti sutvarkyta net iki šešių dantų, taigi kur kas geresne dantų būklę galėsite džiaugtis vos išėję iš gydytojo kabineto.

Dar vienas šios procedūros privalumas – saugumas. Atliekant estetinį plombavimą šalinami tik prastai atrodantys, pažeisti dantų audiniai, o estetinės išvaizdos dar nepraradę kietieji audiniai – visiškai nepažeidžiami. Procedūros metu naudojamos tik itin aukštos kokybės medžiagos, kurios struktūra ir išvaizda yra labai artimos natūraliai dantų struktūrai. Todėl atlikus estetinį plombavimą beveik neįmanoma pastebėti, kad dantis buvo restauruotas. Šios medžiagos yra atsparios ir tvirtos, jų beveik neveikia dirgikliai ar neigiamas kramtymo poveikis. Dėl šių priežasčių atkuriamas ne tik estetinis dantų vaizdas, tačiau ir jų funkcionalumas.
Estetinis plombavimas Klaipėda ar koks kitas miestas tai būtų gali būti atliekamas tiek priekiniams dantims, tiek ir krūminiams, todėl po šios procedūros pacientai gali plačiai šypsotis ir džiaugtis nepriekaištinga visų dantų būkle. Žinoma, galutinis rezultatas priklauso nuo darbą atlikusio gydytojo. Jei estetinis plombavimas buvo atliktas profesionaliai (ši procedūra reikalauja ypatingo kruopštumo ir dažnai yra lyginama net su juvelyro darbu), audiniai buvo atkurti tinkamai juos sluoksniuojant, restauruotas dantis atrodys išties puikiai, o rezultatas bus matomas ne vienerius metus.
Prieš atliekant estetinio plombavimo procedūrą rekomenduojama apsilankyti pas burnos higienos priežiūros specialistą, kuris atliktų profilaktinę burnos higieną. Tokiu būdu bus pasiekti dar geresni rezultatai. Taip pat reikėtų pagalvoti, ar artimiausiu metu neplanuojate balinti dantų. Jei taip, ši procedūra taip pat turėtų būti atliekama prieš plombavimą. Antraip dantys nepabals tolygiai, mat medžiagos, naudojamos estetinio plombavimo metu, balinimui yra atsparios ir išlaiko pradinę spalvą. Estetinis plombavimas Klaipeda, klinika „Žavesys” – tai rūpestis ne tik Jūsų šypsena, tačiau ir geresne dantų būkle. Ši procedūra gali pakeisti net gydymą kabėmis ar protezavimą (jei nelygumai ir pažeidimai nėra sunkūs).

Estetinis plombavimas Klaipėdoje rekomenduojamas atlikti kai:

  • Dantys pažeisti ėduonies (karieso); yra suirę;
  • Dantys nusidėvėję, nutrupėję, nulūžę;
  • Po traumos dantį reikia atstatyti;
  • Dantys pakeitę savo natūralią spalvą (pageltę, parudavę ir pan.)
Estetinio plombavimo Klaipėdoje tarnavimo laikas

Estetinis plombavimas gali tarnauti 8-10 metų ir ilgiau. Tačiau tai taip pat priklauso ir nuo paciento teisingos dantų priežiūros.Norint užtikrinti restauracijos ilgaamžiškumą reikia laikytis burnos higienos, taisyklingai valyti dantis, taip pat  tarpdančius valyti higieniniu siūlu, bent kartą į metuose atlikti profesionalią burnos ertmės higieną ir restautuotų dantų poliravimą.

NAUJIENA MŪSŲ KLINIKOJE - DANTŲ LAMINATĖS!

Šiuo metu dantų laminatės yra vienas patikimiausių, populiariausių bei saugiausių estetinio restauravimo metodų odontologijoje. Mūsų naudojamos “Edelweiss” kompozito laminatės yra sukurtos pasitelkiant naujausias technologijas, dėl ko jos tampa itin patvarios ir natūraliai atrodančios. Tai itin plonos, ant danties paviršiaus tvirtinamos plokštelės, atkartojančios natūralią danties formą ir skaidrumą, todėl sukuriama ypatingai estetiška šypsena. Dantų laminatės naudojamos restauruojant nudilusius, nuskilusiuis, patamsėjusius, pageltusius dantis. Taip pat norint pagražinti kreivus dantis bei esant nedidelėms dantų anomalijoms.

Burnos higiena | Dantų balinimas | Dantų protezavimas | Estetinis plombavimas